LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKU A ITÁLII

Schladming - léto

Nejen těm, kteří si oblíbili rakouské středisko Schladming jako mekku lyžování, ale i těm, kteří milují horské túry a cyklovýlety, bychom chtěli nabídnout letní pobyty na Lanshofu ve Schladmingu. Zajistíme, tak jako v zimě, nealko i alkoholické nápoje. Polopenze je samozřejmostí.

Konečná cena závisí na celkovém počtu účastníků. U autobusových pobytů je minimální počet účastníků 25 pro uskutečnění zájezdu, u pobytů s vlastní dopravou je to 20 účastníků.
Oblast Schladming-Dachstein je místo zasvěcené pohybu a aktivním hostům. Nezáleží na tom, zda jste pohodáři nebo extrémní sportovci, rekreační oblast Schladming-Dachstein má pro každého nabídku letních aktivit šitou na míru.
Mohutné vápencové stěny věčně bílého Dachsteinu, nesčetné horské vrcholy připomínající vzdouvající se vlny kamenného moře a mezi nimi temně modrá horská jezera a svěže zelené pastviny – tak vypadá pozemský ráj v Schladmingských Taurách.
Nekonečné kilometry tras pro horská kola čekají na milovníky horské cyklistiky, k nebi se tyčící vrcholy čekají na své dobyvatele a přes 300 horských jezer se těší na to, až budou moci osvěžit tělo i mysl pěších turistů.
Známá a oblíbená oblast zimních sportů Schladming-Dachstein se v létě promění v nepopsatelně krásný ráj pro pěší turistiku.
Každý milovník pěší turistiky si zde najde tu svou zamilovanou trasu či stezku. Ať dáváte přednost umírněnému putování s celou rodinou nebo patříte ke skalním sportovcům, kteří zdolávají i ty nejstrmější horské vrcholy, – všichni si zde přijdete na své!

Cena ubytování s polopenzi je na den 1.150,- Kč.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu 2,5 Euro/den osoba starší 15 let (platí se v místě ubytování).

Pobyt začíná večeří a končí snídaní.

Termíny pobytu

01.7. - 06.7. 2023
13.7. - 16.7. 2023
19.7. - 23.7. 2023
Minimální počet účastníků v jednotlivých termínech je 12 osob.


 
CK SPORT BRNO SKI © 2024